Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przewlekle pojawiające się zajady

Mam 15 lat, moim problemem już od roku są zajady. 3 tyg. temu byłem u P. dermatolog, stwierdziła że jest to drożdżyca. Kazała przez 2 tygodnie stosować maść pimafucort, zawiesinę nystatyna, myconafine i 4 latcti. Po 2 tygodniach byłem na wizycie i P. dermatolog powiedziała, że wszystkie objawy zniknęły, więc kazała zakończyć leczenie. Po 2 dniach zacząłem czuć dziwne prężenie na kącikach. Na dzień dzisiejszy moje kąciki i wargi są w takim samym stanie, jak przed rozpoczęciem leczenia.
MĘŻCZYZNA, 15 LAT ponad rok temu

Znamiona barwnikowe - pieprzyki

Prawdopodobnie każdy z nas je ma. Mogą pojawiać się na całym ciele. Pieprzyki, bo nich mowa, są znamionami barwnikowymi. O pieprzykach opowiada dr Żurawski, onkolog.

Lek. Magdalena Pikul
81 poziom zaufania

Witam! Jedną z głownych przyczyn zmian w kącikach ust - zajadów jest niedobór witamin z grupy B. Proszę zażywać witaminy z tej grupy w zwiększonych dawkach (farmaceuta podpowie konkretnie ile tabletek w przypadku konkretnych preparatów) a jeśli problem nie ustąpi ponownie zgłosić się do dermatologa.

W trakcie specjalizacji z pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, interesuje się pediatrią i neonatologią.
0

Witam, zakażenie nie zostało wyleczone do końca. Leki stosuje się 30 dni. Dodatkowo proponuję wit. B complex oraz maść Chlorchinaldin H na noc. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy