Przewlekłe stany podgorączkowe i wyniki badania krwi

M 20 lat. Stany podgorączkowe od 6 tyg. osłabienie, wyniki krwi prosilbym o interpretacje: Amylaza 117, Bilirubina 2,6, CRP 0,20, Bialko calkowite 8,2, OB 2, ALT 25, AST 27 Zdjecia klatki dobre, usg dobre

Aleksander Ropielewski

Bez znajomości zakresu wartości referencyjnych laboraorium wydającego wyniki oraz przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie postawić rozpoznania. W badaniach podniesiony jest poziom bilirubiny, który wymaga poszerzenia diagnostyki i kontaktu z internistą.