Przewlekłe uczucie zmęczenia i ból kości oraz niedokrwistość i anemia

Witam , Proszę o poradę ciągle czuję się zmęczona i bolą mnie kości. Byłam u lekarza i po badanich wyszło że mam niedokrwistość i anemię. Brak żelaza i pierwiastków dużo poniżej normy. Zalecono żelazo Ferrum Lek i ine preparaty z witaminami. Niestety nie jest lepiej oprócz tego nie pamiętam kiedy przespałam całą noc ciągle się wybudzam o godz.3 i nogi mnie tak bolą że nie wiem gdzie je mam położyć. Po nocy wstaję jeszcze bardziej zmęczona niż przed położeniem się spać. Co mam dalej robić?

Witam Panią,
pisze Pani o przewlekłym zmęczeniu i o bólu kości.Jak długo to trwa?Jakie badania Pani zrobiła?Czy są u Pani choroby przewlekłe ? czy przyjmuje Pani jakieś leki na stałe ?Czy zmieniła się w ostatnim czasie masa ciała?Jak toleruje Pani wysiłek?czy Pali pani papierosy?Jakie choroby występowały w Pani najbliższej rodzinie?
Warto zrobić USG jamy brzusznej,RTG kl.piersiowej a może też RTG kości.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego jak najszybciej.Po dokładnym zebraniu wywiadu podejmie decyzję, które badania będą najbardziej właściwe.Pozdrawiam.