Przewlekłe upławy i bóle jajników

Upławy. Trudno mi sie z nimi uporać. Byłam juz 2 razy u ginekologa przepisal mi 2 antybiotyki i masci. Lecz one cały czas powracają. Czy ginekolog powinienien przeprowadzic badanie czym jestem zarazona czy bakteria czy grzybica to jest? w dodatku ostatnio mnie strasznie jajniki bolą, czy uplawy mogą być zwiążane z tym? czy jest jakiś sposob by sie z tego wyleczyc i zeby to tak czest nie powracalo? jaka jest przyczyna?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Leczenie takiej formy, postaci choroby jest dość trudne, ale w tym momencie warto wykonać posiew krwi oraz antybiogram.