Przewlekle utrzymujący się kaszel po zapaleniu oskrzeli

Witam.Czy po zapaleniu oskrzeli może utrzymywać się kaszel?Przez 14dni(przed leczeniem RTG płuc-prawidłowe)stosowałam antybiotyki i syropy,potem byłam na kontroli u lekarza.Okazało się że oskrzela są czyste choć mam nadal kaszel(inny niż wcześniej).Od tej wizyty(7dni)stosuję Miflonide.Mam wrażenie że kaszel jest coraz bardziej męczący.Nie mam innych objawów jak wcześniej.Możliwe że znów mam zapalenie oskrzeli?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.