Przewlekłe występowanie krost wypełnionych płynem u rocznego dziecka

WitamOd początku września mojemu synkowi 1rok wyskakują swędzące chrostki które podchodzą płynem.Są na całym ciele.Leczony na alergie, pod koniec wrzesnia w CZMP stwierdzono świerzb.Byliśmy leczeni Clemastinum i pastą siarkową, chrostki jednak cały czas wracały.Dermatolog stwierdził że to reakcja skóry na maści którymi się smarowaliśmy.Po skierowaniu do szpitala kuracja 5 dni pasta siarkowa następnie 5 dni kroplówki dla Kacpra gdyż okazało się że ma opryszczkę tydzień po wyjściu chrosty wróciły

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, konieczna ponowna jest wizyta u specjalisty, gdyż, aby ocenić zmiany należy je obejrzeć. proszę niezwłocznie zgłosić się do lekarza. Pozdrawiam.