Przewlekłe występowanie zajadów

Witam. Moim ptpblrmrm sa zajady. Otórz pierwszy raz dostalam je miesiac temu,wczesniej nie wystepowaly wgl. Teraz od kilku tygodni znow mam. Wczesniej smarowalam tribiotykiem i przyjmowalam witamine B. I przy tych tez ale teraz nie znikaja juz od 3 tygodni.

Być może w pęknięciach ma pani dodatkowo grzybicze zmiany. Może pani spróbować Mykonafinę w kremie 2x dziennie. jeśli to nie da rezultatu to warto wykonać wymaż z zmian po 2 tygodniach od odstawienia leku.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska