Przewlekle wzdęty brzuch i burczenie

Ciągle mam wzdęty brzuch, często słyszę dziwne "odgłosy" jakby z przełyku, coś jakby burczenie w brzuchu ale na wysokości klatki piersiowej dodatkowo miewam bóle w klatce piersiowej zarówno z lewej jak i prawej strony i problemy z oddychaniem. Ciągle czuje się senna, przemęczona, moje cisnienie wynosi zazwyczaj ok. 138/80 Codziennie boli mnie głowa, oczy. Oczy dodatkowo puchną, czasem skacze mi powieka lub pojawiają się male grudki po wewnętrznej stronie powieki.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.