Przewlekłe zakażenie dróg moczowych a planowanie ciąży

Witam. Od urodzenia mam przewlekłe zakażenie dróg moczowych; (bakteria E. coli) ; w obecnym stanie nie mam żadnych objawów - w ogóle mi ta bakteria w niczym nei przeszkadza, lecz mam 29 lat i chciała bym zajść w ciąże. Moje pytanie brzmi czy w jakiś sposób odbije się to negatywnie na mnie bądź na dziecku ? Z góry dziękuję z odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przed rozpoczęciem starania o ciążę wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.