Przewlekłe zapalenia pęcherza moczowego

Mam 32 l.a od 10 cierpię na częste zapalenia ze str.pecherza. Kiedys chorowalam rzedziej (2 razy do roku), a od roku dolegliwosci mam caly czas (nieustajace parcie na pecherz). Obecnie jestem na stałej anatybiotykoterapii (Xorimax - 1 tabl.na noc i Vesicare 0,5 tabl.) Tomograf zrobiony w lutym wskazal na blizny pozapalne w nerkach, a w lewej mam torbiel. Badanie urodynamiczne wykazalo lekkie zaleganie moczu. Zrobic cystografie mikcyjna? Czy to moze byc odmiedniczkowe zapalenie nerek ? Co dalej ?

Trudny problem, wymagający spokojnej i rozważnej diagnostyki> Jeśli wykonywano KT to znaczy, że lekarz rzeczywiście szuka rozwiązania. Warto mu zaufać, a nie szukać przypadkowych opinii w sieci. Powodzenia