Przewlekłe zapalenia zatok a skrzywiona przegroda

Witam.beata mój syn ma przewlekle zapalenia zatok wlasnie w tej chwili przechodzi kolejne zapalenie kilka lat temu zdiagnozowano u niego skrzywioną przegrode nosową czy to moze byc przyczyna zapalen jest tez alergikiem i jest odczulany syn jest niepelnosprawny umysłowo i boje sie go poddac operacji czy w tej sytuacji konieczna jednak bedzie zabieg/

To trudne pytanie. Przyjmuję też w Annopolu. To niedaleko Lublina. Bywam też w Lublinie bardzo często, jestem Lubelakiem od urodzenia. Zadzwoń to zbadam dziecko.