Przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy u mężczyzny

Witam serdecznie Choruję na przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy, nie mam helicobacter pylori, żołądek boli mnie jedynie czasem. Poza tym mam zespoł Gilberta, jestem po cholecystektomii i mam zapalenie spastyczne okrężnicy. Czy w przypadku takich chorób mogę pić piwo? mam na myśli dwa tygodniowo z poważaniem Marcin

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza gastroenetrologa i postepować zgodnie z zaleceniami .