Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 8 7 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przewlekle zapalenie cewki moczowej i ból podczas oddawania moczu

Witam Syn ma 15 l od 3 lat cierp na przewlekłe zapalenie cewki moczowej. Stwierdzono to na podstawie cystoskopi. Inne badania wychodzą dobrze badanie ogólnie moczu, posiew moczu , badania na chlamydia, mycoplasma nic nie wskazują. Syn dostawał antybiotyki lecz to tez nic mu nie pomogło . Bardzo cierpi przy oddawaniu moczu boli go i piecze. Ostatnio też okazało się że zapalenie to się pogłębia bo jak pani doktor powiedziała sięga już krocza. Proszę o pomoc co mogę lub gdzie się mam udać z synem.
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Jedyne co mogę doradzić w powyższej sytuacji to kontakt z kliniką urologii szpitala wojewódzkiego lub uniwersyteckiego o III stopniu referencyjności.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy