Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego i brak poprawy po leczeniu

Witam, Byłem ostatnio u urologa i po badaniu USG i per rectum zdiagnozował mi przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego. Przypisał mi 10 tabletek Levoxa 500 i kazał mi brać ProstiMen przez 6 miesięcy. Dziś wziąłem ostatnią tabletkę i niestety nie czuję specjalnej poprawy. Dalej odczuwa dyskomfort związany z uciskaniem i czasem jakby kłuciem pomiędzy moszną, a odbytem. Czasem mam takie uczucie jakby coś mnie tarło o pęcherz w podbrzuszu i dalej mam parcia na pęcherz. Czy mam dalej czekać na poprawę

Piotr Pilarski

Sugeruję ponownie wybrać się na wizytę do urologa. Możliwe, że konieczna będzie kontynuacja antybiotykoterapii.

Pozdrawiam.