Przewlekłe zapalenie migdałków, ucisk w gardle i ból pod uchem

Lekarz rodzinny przepisał mi antybiotyk wszechstronny na zapalelnie migdałkow. Jednak nie ma poprawy. Czy skutkiem moze byc rak ? Od 3 miesiecy nie moge wyleczyc gardla , przed zapaleniem migdałka bylam u laryngologa. Czuje tez przeszkode w gardle i bol pod uchem. Mam jakas narosl na luku podniebiennym. Czy pilnie musze odwiedzic laryngologa, bo mieszkam w Uk i musze poczekac z tym tygdzien?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie sugeruję konsultację laryngologiczną. Jeśli jednak nie ma Pani możliwości wcześniej, zdecydowanie może być za 7 dni.