Przewlekłe zapalenie pęcherzyka żółciowego ze zwłóknieniem ściany, owrzodzeniami błony śluzowej

Jestem po laparoskopowej cholecystektomii pęcherzyka żółciowego. Proszę o interpretację wyników badania histopatologicznego: Śluzówka pęcherzyka z cechami cholesterolozy. Przewlekłe zapalenie pęcherzyka żółciowego ze zwłóknieniem ściany, owrzodzeniami błony śluzowej oraz nagromadzeniem komórek ksantomatycznych w błonie śluzowej. Z góry bardzo dziękuję za pomoc

Proszę omówić szczegóły z lekarzem prowadzącym/operującym!!! W każdym razie-w opisie nie ma mowy o podejrzeniu nowotworu - bo o to chyba głównie chodzi w pytaniu!!! zż