Przewlekłe zapalenie szyjki macicy a dyspareunia

witam, mam przewlekle zapalenie szyjki macicy, mój lekarz nie podjął żadnego leczenia stwierdził że samo z czasem przejdzie, ale jest coraz gorzej zamiast być coraz lepiej...ból podbrzusza w trakcie stosunku jest coraz silniejszy czuję go nawet dzien po, mam rownież inne objawy...mam pytanie czy moge podjac jakies leczenie aby normalnie funkcjonowac, seksu unikam z powodu bólu

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
taki problem koniecznie trzeba leczyć! może warto pomyśleć o zmianie gabinetu?