Przewlekłe zapalenie trzustki, Hashimoto i candida

Jaki związek ma przewlekłe zapalenie trzustki, hashimoto i candida? Czy możliwe, że poziom tsh jest wyższy z innych przyczyn i niekoniecznie jest to choroba hashimoto? Zapalenie trzustki mam odkąd pamiętam (stwierdzone przez lekarza). Candidę miałam (badania kału) ale teraz jest wszystko w normie. Gdy zaczęłam brać leki na hashimoto (euthyrox) ból brzucha jest nie do wytrzymania. Candida znów?Szukam powiązania. Nie miałam robionych innych badań dot. tarczycy. Lekarz stwierdził hashimoto wg tsh

Jaki związek ma przewlekłe zapalenie trzustki, hashimoto i candida? ŻADEN
Czy możliwe, że poziom tsh jest wyższy z innych przyczyn i niekoniecznie jest to choroba hashimoto? TAK
Gdy zaczęłam brać leki na hashimoto (euthyrox) ból brzucha jest nie do wytrzymania. VYĆ MOŻE NALEŻY ZMIENIĆ LEK.
Nie miałam robionych innych badań dot. tarczycy. Lekarz stwierdził hashimoto wg tsh. ROZPOZNANIE STAWIA SIĘ NA PODSTAWIE OBRAZU USG I WYNIKACH PRZECIWCIAŁ.