Przewlekłe zapalenie zatok, duszności, katar

Moja dziewczyna od długiego czasu boryka się z przewlekłym zapaleniem zatok, by normalnie funkcjonować codziennie musi brać krople do nosa, miała już dwie operacje- Bezskuteczne! Często miewa duszności, kaszle, które nie pozwalają jej spać. Nie może wieczorami gdy jest zimno wychodzić z domu, bo choroba automatycznie ją "bierze", nie może NORMALNIE ŻYĆ. Lekarze załamują ręce, prosiliśmy o pomoc już tylu lekarzy- żaden nie potrafi pomóc. BŁAGAM NIECH KTOŚ JEJ POMOŻE, PROSZĘ NIECH KTOŚ NAM POMOŻE

myślę że mogę ci pomóc ale niestety muszę zbadać zalecić leczenie zrobić ewentualnie dodatkowe badania zapraszam na konsultacje