Przewlekłe zapalenie zatok i problemy neurologiczne

Od kilku miesięcy chorowałem na przewlekłe zapalenie zatok (dopiero dziś miałem zabieg) . Ignorowałem je do czasu pojawienia się problemów neurologicznych (napady paniki, drętwinia, senność, mroczki przed oczami, lekki ból gałki ocznej). Czy mogą być te dwie sprawy jakoś ze sobą powiązane? Jeśli tak, to jakie badania najlepiej wykonać?

Rozpoznane zaburzenia lękowe, depresja i nerwica jest rozpoznaniem lekarskim i jako takie ma prawo postawić je tylko lekarz.
Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.