Przewlekłe zapalenie zatoki szczękowej oraz przerost błony śluzowej

Witam. Od około pół roku bolały mnie zatoki. Lekarz zlecił wykonanie zdjęcia RTG zatok. Opis sugeruje przewlekłe zapalenie zatoki szczękowej oraz przerost błony śluzowej. Lekarz powiedział też, że przegroda jest skrzywiona. Wizyta u lekarza dopiero za 2 tygodnie a od paru dni czuję zawroty głowy, gorzej widzę i ból głowy oraz karku. Na powietrzu bolą uszy i ciśnie w głowie. Jak mogę sobie pomóc doraźnie przed wizytą u lekarza? Proszę o pomoc bo już nie da się znieść tej ciężkości głowy.

Głowa praktycznie nie boli z powodu zatok. Ja operuje zatoki 40 lat i wiem,że z powodu zatok głowa nie boli. To jest bajer reklamowy pewnych leków. Nigdy dobry laryngolog nie opiera się na opisach zatok, sam ja ocenia. Szukaj innych przyczyn bólów głowy