Przewlekłe zapalenie żołądka i dwunastnicy a leki

dziękuje za odpowiedż. Miałem wykonane panendoskopie w której wykryto bakterie o raz pobrano wycinek i stwierdzono że nie ma bakteri (rozpoznanie histopatologiczne) lekarz hirurg stwierdził że mam przewlekłe zapalenie żołądka i dwunastnicy. Leki które biorę czy są wystarczające. stosuje diete oczywiście nie ścisłą. Proszę o poradę-leki to controloc i ulgastrin

Tak, takie leki w połączeniu z dietą jak w chorobie wrzodowej żołądka powinny być w pełni wystarczające.