Przewlekłe zapalenie żołądka i wrzody

leczę się już 7 miesięcy na przewlekłe zapalenie żołądka i 12 mam wrzody na 12 salami biorę controloc20 utrzymuję diete nie brałam leków przez 4 dni i dalej boli miałam nadzieję że przeszło dlaczego tak długo mnie trzyma ta choroba mam 53 lata jestem kobietą inie pracuje ciężko stresów też u mnie mało życzę wesłoych zdrowych świąt

Radzę wykonać kontrolną gastroskopię i dopiero po wyniku tej gastroskopii zalecić odpowiedni sposób postępowania, odpowiednie leki (może zwiększenie dawek, może modyfikacja leków). Najlepiej, żeby Pani leczeniem zajął się gastroenterolog.