Przewlekle zatkany nos i ból głowy

Witam. Moja dziewczyna ma ciągle zatkany nos (boli ją głowa przez zatoki) oraz nasilił Jej się kaszel (wydaje mi się że suchy) oraz ciężko Jej się oddycha.. Co to może byc oraz czym to można wyleczyć ??

Zatoki bardzo rzadko bolą. jak chrapie całą noc z powodu zatkanego nosa to niedotleniona głowa potem boli. Może ma nie usunięty migdałek trzeci lub skrzywioną przegrodę nosową. Idźcie do laryngologa.