Przewlekle zatkany nosi katar u 6-miesięcznego dziecka

Moja córeczka 6 m-cy ma nieustannie zapchany nosek i katar. Nie pomaga woda morska, sól fizjologiczna, czy solik. Czasem pociąga nosem że dźwięki przypominają kaczora donalda. Jak odsysam to niewiele wychodzi i zaraz potem słychać, że w nosku jest katar. Meczy się przez to strasznie, a jak widzi aspirator to po prostu drętwieje. Pediatra określiła to tak "no to widocznie taki będzie miała ten nosek". Co z tym można zrobić?

Niestety nie jest to rzadkość. Trzeba byłoby jednak wykonać kilka podstawowych badań i pomimo młodego wieku włączyć leki. Proszę się nie martwić jest b. duża szansa że wszystko i tak minie z czasem. Sugeruje wizytę u laryngologa