Przewlekłe zawroty głowy i wynik TK

Witam. Mam 31 lat, od tygodnia mam ciągłe zawroty głowy i niewiele brakuje abym stracił przytomność. W wyniku tomografii komputerowej napisano: " Zanik korowy okolic czołowych" Co to jest i czy da się to wyleczyć. Z góry dziękuję za odpowiedź

" W wyniku tomografii komputerowej napisano: " Zanik korowy okolic czołowych"
to bardzo ogólne określenie, często nadużywane...
może należy to rozumieć : niewielkie poszerzenie przestrzeni płynowych nad płatami czołowymi, bez znaczenia klinicznego?

Zaników się nie leczy...