Przewlekłe zawroty głowy, nudności i brak apetytu

Od miesiaca mam ciagle zawroty glowy , nudnosci i brak apetytu.utrata wagi ok 7 kg . W Szpitalu robiona morfologia oraz Tk- wszystko ok dostalam takze w kroplowce Nootropil 112g . Wszpit, podejrzenie uszkodzenia blednika. leki od psychiatry - Pramolan i Mirtor, Obecnie Betaserc 24 mg jednak nie czuje poprawy . lekarz zalecil duzo ruchu lecz nie mam sily na to. mam leki ,zwiazane z tym ze zaslabne, lekarze odsylaja, na badania czeka sie ponad miesiac z oznaczeniem Pilne nie wiem juz co mam robic

Witam serdecznie,

Proszę udać się na konsultacje z lekarzem rodzinnym i psychiatrą, którzy Panią zbadają, zbiorą dokładny wywiad, na podstawie czego ustalą dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.