Przewlekłe zmęczenie, ból kości i brak apetytu a podwyższony poziom leukocytów

Zrobiłam badanie krwi. Mam podwyższone leukocyty. Ciągle jestem zmęczona, bolą mnie kości, nie mam apetytu. Cały czas źle się czuję, źle wyglądam. Żyję w ciągłym stresie. jestem pod opieka psychologa. Co mogą oznaczać podwyższone leukocyty? Boje sie, ze to przez mój stan psychiczny.

Może to oznaczać wiele rożnych rzeczy, choć najczęściej oznacza to po prostu infekcje ( które zdarzają się częściej u ludzi żyjących właśnie w przewlekłym stresie ). Żeby wykluczyć dużo rzadsze, lecz groźniejsze przyczyny, proszę udać się do lekarza POZ, który będzie mógł Panią zbadać i zlecić dodatkowe badania.