Przewlekłe zmęczenie i senność u 20-latki

Witam.Mam 20 od jakiegoś czasu chodzę ciągle bardzo zmęczona,do jeszcze nie dawna byłam dusza towarzystwa a teraz nie mam na nic ochoty po pracy wracam do domu kładę się na 2-3h wstaje na 30min i spowrotem do łóżka. Myślałam,że to przez pracę ale w weekendy jest to samo nie mam ochoty nic robić tylko śpię i jem co też jest dziwne bo kiedyś nie miałam takiego apetytu a teraz musze coś zjeść co 1-2h bo inaczej nie dam rady,nie mam pojęcia co się ze mną dzieje,zamykam się przed wszystkimi.Wiktoria

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem anemii, niedoczynności tarczycy i wielu innych patologii. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią, zleci badania dodatkowe oraz pokieruje dokładniejszym postępowaniem.