Przewlekłe zmęczenie, problemy z koncentracją i zaburzenia snu

zmęczenie,brak możliwości skoncentrowania się co gorsze, albo zaburzenia snu co prowadzi do nerwowości a jestem łagodną osobą. rozumiem, ze to dłużej utrzymujący się stres,ale nie mogę sobie z tym poradzić.Jestem osobą młodą,zmienił się kolor moich gałek,na kremowy, żółtawy kolor choć nie intensywny a wokół żrenic mam przebarwienia, jasne, gdzieniegdzie żółtawe i kilka brązowych kropeczek, mam jasnobłękitno-szare tęczówki.dostaję "napadów" bólu poniżej mostka jakby cos miało mi rozerwać trzewia.

Zachęcam do skonsultowania się z lekarzem i zrobienia badań. Jeśli lekarz wykluczy somatyczne podłoże zaburzeń, będzie to wskazywało na psychologiczne podłoże (nerwicę), a wówczas należałoby się udać do psychologa i podjąć psychoterapię.