Przewlekłe zmęczenie, rozdrażnienie i codzienny ból

co mi dolega w ciągle jestem zmęczona rozdrażniona i szybko się denerwuje.Co dziennie mnie coś boli a najczęsciej głowa.Na nic nie mam ochoty wszystko mnie denerwuje.Już nie jestem taka jak kiedyś.Są dni że wszystkiego mam po dziurki w nosie.Proszę o pomoc bo zwaryjuje.

Witam Panią. Pani objawy mogą być związane zarówno z fizyczną jak i psychologiczną stroną Pani organizmu. Dlatego proponuję wizytę u lekarza w celu uzyskania skierowania na badania fizykalne. Oczywiście Pani objawy mogą mieć naturę psychogenną. Często opisane przez Panią objawy są wynikiem doświadczeń traumatycznych. To takie sytuacje, które są nagłe, niespodziewane i powodują przerażenie i poczucie bezradności. W obliczu takich sytuacji system nerwowy człowieka może ulec rozregulowaniu. Proszę zacząć od kontaktu z lekarzem. Być może warto też równolegle nawiązać kontakt bezpośredni z psychologiem. Właściwa diagnoza umożliwia właściwą pomoc. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam. Proszę najpierw skonsultować się z internistą i zrobić badania. Jeśli okaże się, że jest Pani fizycznie zdrowa, Pani objawy mogą wskazywać na problemy psychiczne, np. nerwicę - wtedy warto byłoby skonsultować się z psychologiem. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Proszę udać się do lekarza poz i wykonać podstawowe badania, dla sprawdzenia czy na tym tle nie ma podłoża problemu. Jeżeli nie - być może zasadna byłaby konsultacja z neurologiem. A na koniec - spotkanie z psychologiem w ceu diagnozy czy te problemy nie wynikają z przeżywania jakiegoś chronicznego niepokoju, stresu, lęku, czy innych mniej świadomych mechanizmów i emocji. Pozdrawiam.