Przewlekłe zmęczenie, senność, anemia, brak koncentracji, słaba pamięć i depresja

mając takie dolegliwości jak cięgłe zmęczenie sennosc, anemia, brak koncentracji i słaba pamięc, depresja i ciągły niepokój, w ostatnim czasie wyskoczyły mi jednoczesnie krosty na plecach i popękane naczynka na przegrodzie nosowej a takrze stolz stał sie luzny i oddawałem go kilka razy w ciągu dnia, tez sporo schudłem bo 5 kg i waze teraz 70 kg przy zwroscie 180, mam 25 lat i stąd moje pytanie czy te dolegliwości moga swiadczyc o obecności pasozytów w moim organizmie ,

Witam,
Oczywiście,badania morfologiczne można zrobić,ale pozostałe dolegliwości przypominają obraz kliniczny hipochondrii.Nie ma też raczej problemów z koncentracją ,lecz z faktem,że i ona i cała uwaga Pana jest skierowana na wyszukiwaniu chorób.To z kolei jest problemem do psychoterapii.
Zachęcam więc i pozdrawiam.

Witam, proszę udać się do lekarza POZ, który dalej pokieruje Pana leczeniem, zleci konieczne badania i konsultacje specjalistyczne.Jeżeli fizycznie wykluczy inne dolegliwości warto zgłosić sie do lekarza psychiatry oraz psychoterapeuty. Pozdrawiam serdecznie.