Przewlekły ból barku promieniujący na obręb barku i łopatki

Przewlekły ból barku. Ból promieniuje na obręb barku i łopatki oraz szyi i czasem dochodzi do ramienia... Lekarze potrafią mi wypisywać tylko recepty a nie skierowania na badania.. Rozkładam już ręce. Najgorzej jest jak chodzę i siedzę. Mam niby lordoze odcinka szyjnego i lędźwiowego. Dostałam zestaw ćwiczeń po których jeszcze gorzej boli. Obecnie śpię na plecach z rękoma nad głową (mniej boli w tej pozycji) Nie pomaga już nic. mam 20 lat a chodzę po lekarzach od ROKU.

Może problem jest bardziej złożony?? Związany z wadą postawy, trybem życia, brakiem aktywnosci i ćwiczeń.
Jak z nastrojem??? Jak sen, stresy, Jak radzisz sobie z rówieśnikami i rodziną
Może masz inne problemy??
Pozdrawiam i namawiam na dłuższą rozmowę .
Pozdrawiam