Przewlekły ból brzucha, zaparcia i problem z wypróżnieniem

Od roku objawy: ciągły ból brzucha~ pępek, po bokach, na plecach; zaparcia, problem z wypróżnianiem do końca. Co ~ 4 miesiące ból nasila się na kilka dni. Został usunięty wyrostek oraz uchyłek meckela. Nic to nie zmieniło. USG brzuch – 10 węzłów chłonnych 21x7mm (p.dół biodrowy), śledziona dodatkowa 13mm. Biopsja węzła chłonnego ok. Ca125, LDH, CEA, CA19-9 ok. Amylaza mocz 500. CRP 17. Rezonans: pęcherzyk żółciowy z zagęszczoną żółcią. Kolonoskopia-ok, gastroskopia-helicobacterpylori(antybiotyk)

Może warto spotkać się z gastroenterologiem i dietetykiem. Skoro wykluczono patologię, może to nawyki żywieniowe są złe.