Przewlekły ból gardła i bóle gardła

Witam! mam 27lat. Mam już od około roku ciągły ból gardła o lekkim nasileniu. Często czuje się przeziębiony. Inne objawy to: bóle szczęki, okresowo pojawia się delikatny ból przy przełykaniu, bóle w podbródku,uczucie wydzieliny Czytałem Pana odpowiedzi dla pacjentów więc mam kilka odpowiedzi na często zadawane pytania: Mieszkam obok Gdańska, pracuje jako sprzedawca, chrapie, nie odczuwam objawów refluksu.Tutaj zamieszczam zdjęcie gardła http://imagizer.imageshack.us/a/img924/6894/jIPTq6.jpg

Po pierwsze trzeba zdiagnozować to chrapanie i wyleczyć to! tak nie może być w tym wieku. Zobacz co z Twoją DROŻNOŚCIĄ nosa? skrzywienie przegrody nosowej to zooperuj to w dobrym ośrodku. Zobacz co z Twoim zgryzem u dobrego ortotodonty.