Przewlekły ból gardła od roku

Witam od roku boli mnie gardło.Mam problemy z połykaniem .Wyniki krwi i moczu dobre.Nie moge przełknąć jedzenia.Czuje niesamowity ból,tak jakbym cos miała w środku.Miałam badania na tarczyce bede dopiero we wtorek.Czy to moze byc tarczyca?czy to może mnie zaduzic?np zaawansowany guz tarczycy?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Może występować wole zamostkowe, które uciska na struktury w obrębie szyi. Proponowałabym również wykonanc gastroskopię, która dokładnie uwidoczni struktury gardła o przełyku.
Pozdrawiam