Przewlekły ból gardła u 31-latka

Dzien dobry. Mam pytanie odnosnie przewleklego bólu gardła. Problem dotyczy mojego meza, ból utrzymuje sie juz prawie dwa lata. Lekarze nie potrafia podac konkretnej przyczyny . Maz chodził na prywatne wizyty do dwóch różnych laryngologow. Niestety żaden nie rozwiązał problemu. Badania wszystkie w normie, nawet na poziom witamin w organizmie mial zrobione. Wszystko wskazuje na to ze piwinien byc zdrowy. Bylo podejrzenie zakazenia grzybicznego przyjmowal na to antybiotyk i inne leki i to rowniez nie pomoglo. Juz nie wiemy do kogo sie z tym udac i co robic zwlaszcza ze ból nie daje o sobie zapomniec.

Szanowna Pani, może neurolog będzie w stanie pomóc, ciężko mi się wypowiedzieć niestety