Przewlekły ból głowy i pozytywne wyniki badań

mój problem polega na ciągłym bólu głowy. Trzy lata temu trafiłam do szpitala, miałam zrobioną tomografię i biopsję z kręgosłupa. Wyniki były pozytywne, lekarze stwierdzili napięciowe bóle głowy. Byłam leczona BIOXETINEM lecz nic to nie dało następnie JARVISEM 75. Badanie ginekologiczne z hormonami okej. Po szpitalu leczyłam się u psychiatry ale stwierdzono że nie mam choroby psychiatrycznej. Neurologicznie też wszystko w porządku.W chwili obecnej biorę AXYVEN 75 1/4 1tab/24h Proszę o pomoc :)

Witam! Przede wszystkim bardzo dobrą informacją jest że zarówno badanie neurologiczne jak i tomografia komputerowa nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Jeśli bóle głowy mają charakter napięciowy powinna Pani zadbać o odpowiedni poziom snu, wypoczynku, zdrową dietę i jak najmniejszą ilość stresów.