Przewlekły ból głowy, krwawienie z nosa i wymioty

Witam. Od ponad roku czesto boli mnie glowa. Na poczatku bolala raz w tygodniu, pozniej zdarzalosie, ze codziennie. Neurolog przepisal mi lek przeciwdepresyjny, podobno mial pomoc. Zdarza mi sie wymiotowac, mam tez anizokorie w lewym oku, ktore czesto mnie boli. Ostatnio krwawie rowniez z nosa, prosze o pomoc. Mam 19 lat i jestem kobietą.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy zdecydowanie wymagają dokładnej diagnostyki, w tym przede wszystkim wykonania podstawowych badań laboratoryjnych oraz CT głowy. Proszę nie zwlekać, tylko ponownie skonsultować się ze specjalistą neurologiem. Podczas wizyty proszę dokładnie opisać swoje objawy a lekarz bez wątpienia ich nie zbagatelizuje.