Przewlekły ból głowy po skokach ciśnienia po porodzie

Dzień dobry, 3 miesiące temu urodziłam dziecko cesarskim cięciem. Po porodzie skoczylo mi cisnienie I brałam tabletki na jego obniżenie. Działy się po drodze różne rzeczy jak kołatanie serca, problemy z oddychaniem, bole i kręcenie glowy, zaburzenia widzenia. Po dziś dzień boli mnie 24h glowa, przy pionizacji zawsze pojawiają się mroczki i uczucie przelewania/ciężkiej glowy. Całymi dniami mam szumy w uszach, ciężką i bolaca głowę, pływający obraz, widok za mgla , wrażliwość na światła, drżenie rąk, ciagla senność i uczucie zmeczenia, nudnosci. Odwiedziłam już kilku neurologow I innych lekarzy, wszyscy mówią że kiedyś przejdzie, a ja nie mogę funkcjonować, nie mam na nic sily plus ciężko mi utrzymać otwarte oczy bo same się zamykaja i bolą. Rezonans, tomograf glowy nic nie wykazaly, okulisci tez twierdza ze z samymi oczami i nerwem wzrokowym wszystko ok. Nie mam goraczki. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć co to może być, jakie badania mogę zrobić? Do kogo się udać z takimi dolegliwościami?

Szanowna Pani, być może to wynik zaburzeń hormonalnych, proponuje wizytę u endokrynologa. Serdecznie pozdrawiam