Przewlekły ból głowy z wymiotami

Witam. Od ponad 7 miesięcy cierpię na przewlekły ból głowy z towarzyszącymi wymiotami, zawrotami głowy. Właśnie odebrałem wyniki ANGIO MR GŁOWY. Proszę o interpretację. Zapis w badaniu mózgowia: małego stopnia kilkumilimetrowe pogrubienie 5x5mm śluzówki komórki sitowej tylnej L lub struktura torbielowata oraz 5x4mm pogrubienie śluzówki w tylnej okolicy zatoki szczękowej P. Arteriografia tętnic okolicy podstawy mózgu: tętnica szyjna wewnętrzna P, wewnętrzna L: w odcinku odejścia tętnic ocznych nieco nieregularny sygnał przepływu w obu tętnicach. Obrazy są dość symetryczne, prawdopodobnie odpowiadają artefaktom obrazowania przepływu w krętych odcinkach naczyń. Arteriografia tętnic okolicy pods mózgu:tętnica mózgu łącząca przednia; w okolicy anatomicznej odejścia tętnicy łączącej,na obrysie tętnicy mózgu przedniej P widoczne uwypuklenie światła przepływu 2x1mm,od tego miejsca uwidoczniły się sygnały odpowiadające 2 naczyniom o średnicach światła ok 1mm biegnące do tętnicy mózgu przedniej L.

Interpretacja subiektywnego opisu mija się z celem , należałoby analizować obrazy. A jakie są objawy neurologiczne.?