Przewlekły ból i kłucie w szyi

Witam. Od 9 mies. mam przewlekły ból a raczej kłócie w szyi oraz pod pacha.Często ból jest mocny i muszę brać NLPZ W USG odczynowe wezły pod pachami i z obu stron szyi. Miałem kilka antybiotyków i nadal nic się nie zmieniło. Dodam,że na szyi i plecach,mam krosty,które nie znikają po antybiotykach ból od nich promieniuje,krosty maja wygląd jak trądzik. Morfo, LDH,CRP, TSH,ALT norma, OB lekko powyżej normy, HIV, EBV,CMV,Toxo,Borelioza,VZV IgM IgG ujemne,Wymaz ze skóry też nic. Co to może być,

Radzę z powodu zmian skórnych skonsultować się z dermatologiem, zaś bóle szyi, pod pachą mogą mieć bezpośredni związek z jakąś patologią w zakresie odcinka szyjnego kręgosłupa (na początku do rozważanie wykonanie RTG odcinka szyjnego kręgosłupa). O dalszym postępowaniu najlepiej po bezpośrednim badaniu powinien zadecydować lekarz rodzinny.