Przewlekły ból kręgosłupa, zawroty głowy i drętwienie rąk

Mam 52 lata i od wielu lat zmagam się z bólem kręgosłupa,bóle i zawroty głowy,cierpnięcie rąk,osłabiona siła mięśniowa rak,ból odc.lędżwiowego i piersiowego bóle bioder w MRC3-C4boczna prawostronna protruzja tarczki mędzykręgowej powod.ucisk worka oponowego na poziomach c4-c5 i c6-c7,oraz Th1-Th2,Th6-Th7,Th10-Th11,Th11-Th12i Th12-L1,L4-L5uwypuklenie tarczek pow.ucisk worka oponowego, na poziomieTh7-Th8,L3-L4 centralno prawostronna protruzja tarczki międzykr.z uciskiem worka oponowego, co robić?
52 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie. Powyższe objawy i wynik badanie mr świadczą o zaawansowanych zmianach zwyrodnieniowych stawów kręgosłupa. Myślę że warto zasięgnąć opinii neurochirurga, który rozważy zasadność leczenia operacyjnego.