Przewlekły ból nogi od kolana do stopy

Dzień dobry. Od kilku miesięcy dokucza mi przewlekły ból prawej nogi. Trenowałem biegi 15 km co dwa dni, ból zaczął się w trakcie treningu, od tego momentu boli mnie prawie cały czas od kolana w dól. Ból nie koncentruje się w jednym miejscu, czasem boli mnie pod kolanem, czasem łydka, lub nad kostką. Noga nie drętwieje, rzadko odczuwam mrowienie, zwykle po przebywaniu w pozycji kucania. Nie czuję bólów kręgosłupa lędźwiowego, czuję bóle między łopatkami promieniujące do łopatek i prawej ręki.

Renata GrzechociĹska

Witam
Prawdopodobnie ból podudzia spowodowany jest przeciążeniem. Proponuję udać się do ortopedy. Wykonać RTG kręgosłupa.
Pozdrawiam