Przewlekły ból podbrzusza i pleców

USG, morfologie, badania moczu, kału, konsultacje z urologiem, ginekologiem i gastrologiem nic nie wykrywaja. Boli mnie caly czas podbrzusze i plecy - zrobiłam RTG kregoslupa ledzwiowo-krzyzowego: Czy prawostronne skrzywienie kregoslupa na pograniczu piersiowo lędźwiowym, z rtacją trzonów, pogłębioną lordozą z bardziej poziomym ustawieniem kości krzyżowej + niższy krażek m.kręgowy na poziomie L5-S1 może dawać takie dolegliwości i bole w obrębie podbrzusza?

Magdalena StusiĹska

Jeżeli lekarze pozostałych specjalizacji wykluczyli przyczyny ginekologiczne, urologiczne i gastrologiczne- przyczyną bólu może być kręgosłup.