Przewlekły ból pośladka i prawej nogi

Przewlekły ból pośladka i prawej nogi? Od pól roku dokucza mi bol jak w temacie, jestem osobą aktywną, wszystko rozpoczeło się przy wprowadzeniu biegów interwałowych. Wynik usg mięsni pośladka ok, wynik rm odc.lędź. dyskretna skolioza, sygnał trzonów i tarcz ml LS w normie, kanały korzeniowe b/z, przy lewej przykręgosłupowo obszar wzmożenia sygnału w stir na poziomie L11 - L1, do oceny usg pętle jelitowe. Jestem po miesięcznej rehabilitacji (ćwiczenia -specjalisci) co się dzieje?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. proponuję udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można określić odpowiednią dalszą diagnostykę.