Przewlekły ból prawej ręki

Dzień dobry,bardzo proszę o podpowiedź co mi może dolegać, gdyż moi lekarze rozkładają ręce. Otóż od ponad roku walczę z bólem prawej ręki. Na początku zdiagnozowano łokieć tenisisty. Dostawałam najpierw leki przeciwzapalne, później miałam rehabilitacje, następnie trzy blokady. Niby z łokciem ciut lepiej. Jednakże ręka bolała nadal. Stwierdzono zespół bolesnego barku-leczenie tak jak w przypadku łokcia. Na chwilę obecną ręka wciąż boli, mam wrażenie jakbym miała w niej wciąż napięte mięśnie.

Witam,
proszę o rozszerzenie opisu problemu. Od czego się zaczęły bóle, z jakiego powodu czy bez, jak postępował proces jest niejako już opisany, gdzie dokładnie boli na dzień dzisiejszy, jaki jest charakter bólu, czy promieniuje, przy jakich czynnościach się nasila, czy ból jest skorelowany ze zdenerwowaniem, czy boli w nocy, czy są dodatkowe dolegliwości bólowe, czy występują bóle głowy albo karku lub piersiowego odcinka kręgosłupa lub brzucha, czy przyjmuje Pani jakieś leki na stałe? Dzieki odpowiedzi na powyższe pytania będzie można zawęzić poszukiwania w postawieniu hipotezy. Pozdrawiam