Przewlekły ból w prawym boku a wyrostek

witam mam pytanie kuje mnie 6 lat prawy bok porobilam juz wszystkie badania krew mocz ginekolo usg i ostatnio wyszlo na usg ze mam polipa o 4 mm bardzo przezywalam ze juz operacja a kuje mnie prawy bok juz tak dlugo a polipa stwierdzono 2 miechy temu co to moze byc te kucia pomozcie mi co mam zrobic z tym kuciem bo nie daje juz rady moze to wyrostek ale nie mam innych dolegliwosc tylko kuje prawy bok prosze odpisac nie 1 zdanie a ja czekalam na odpowiedz 24 h czy to moze byc wyrostek tyle lat

Aleksander Ropielewski

Dzień dobry. Dolegliwości trwające 6 lat o umiarkowanym natężeniu bólu wykluczają zapalenie wyrostka robaczkowego jako przyczynę Pani dolegliwości. Przyczynami tak długotrwałego bólu brzucha mogą być: zaburzenia czynnościowe przewodu pokarmowego, przewlekłe choroby jelit i nieswoiste choroby zapalne jelit, niedokrwienie jelit, celiakia, infekcyjne i pasożytnicze choroby jelit jak gruźlica, promienica, giardioza, tasiemczyca, glistnica, włośnica, choroby onkologiczne i układu nerwowego a także schorzenia układu moczowego i układu ruchu po stronie prawej . Aby rozstrzygnąć, co jest powodem Pani dolegliwości potrzebowałbym mieć dostęp do badań dodatkowych.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski