Przewlekły ból w prawym dole biodrowym i wynik TK

Witam Ewa. proszę o wyjaśnienie, z powodu przewlekłego bólu w prawym dole biodrowym miałam robione TK ,które wykazało przypęcherzowo po str. prawej nisko schodzące pętle jel. cienkiego na wys, dołu biodr.Same pętle j. cienkiego bez patologi. Narządy wew, wątr. drogi żółc. żyła wrotn. pęcherzyk, pęcherz mocz. narząd rodny śledz. nerki nadnercz, trzustka bez patologii, Co może być powodem bólu. Czy to może być wyrostek robaczkowy. Dziękuję

Lek. Katarzyna Szymczak

W opisie TK nie wykryto żadnej patologii, sugeruję wizytę u ginekologa, może to jajniki?
Pozdrawiam