Przewlekły ból z prawej strony brzucha i nudności

Witam. Mam przewlekły ból z prawej strony brzucha . najpierw był z przodu teraz jest z boku i przechodzi do tylu . Dolegliwości trwają już ponad dwa lata . Jest to ból nudzący , wystaje mi się ze mam nudności ale nie brak mi apetytu nudności przechodzą jak zjem:)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą być wynikiem patologii w obrębie przewodu pokarmowego, wątroby, trzustki, układu moczowego oraz wielu innych patologii. Sugeruję ocenę lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszym postępowaniem.